O nás

Jsme dva dlouholetí kamarádi Jan Soukup a Karel Šedý, kteří se minulý rok rozhodli vytvořit Instagramovou stránku MedVictus o zajímavostech lidského těla, za účelem ukázat, že co je naší nedílnou součástí života, je vzácné a velmi zajímavé. A nejen složitý systém, plný neznámých slov a spletitých biologických procesů. 

Rozhodli jsme se zajít ještě dál, a to vytvořit něco unikátního, co se na internetu ještě nenachází a zároveň uvést náš prvotní cíl mezi širší veřejnost. Vytvořili jsme proto Chytré oblečení. Chytrý nápis na zádech a malé logo naší maličkosti se srdcem na srdci. Koupí této mikiny nás podpoříš v naší tvorbě.


 

o%20n%C3%A1s%202

 

 

 

TÝM

karel bublinka

Zdravím Tě, já jsem Karel. Jsem zakladatel stránky MedVictus spolu s Johnym. Na konci roku 2020 jsem přišel s nápadem vytvořit Chytrou mikinu. Studuji obor výrobní technika na VUT, double degree. Hrozně mě baví studovat lidské tělo a zjišťovat co vše dokáže. Rád si ze sebe dělám srandu, obvzlášť co se mé dvoumetrové výšky týče.

johny_popisek_bublina

Zdravím, já jsem Johny. Spolu s Karlem se staráme o instagramový profil MedVictus. Studuji zdravotnického záchranáře a díky tomuto oboru znám hodně zajímavostí, které se občas objeví na naší stránce. Neuvěřitelně mě baví lidské tělo a zajímavosti okolo něj.